10CL040YU484I7G
10CL040YU484I7G
Model:10CL040YU484I7G
10CL040YU484I7G is in goedkeape fjildprogrammbere poarte-array (FPGA) ûntwikkele troch Intel Corporation, in liedend bedriuw foar semiconductortechnology. Dit apparaat hat 120.000 logyske eleminten en 414 brûkersynput- / útfierpinnen, wêrtroch it geskikt is foar in breed oanbod fan applikaasjes mei lege krêft en lege kosten. It wurket op ien spanning foar levering fariearjend fan 1.14V oant 1.26V en stipet ferskate I/O-standerts lykas LVCMOS, LVDS en PCIe. It apparaat hat in maksimale bestjoeringsfrekwinsje fan maksimaal 415 MHz. It apparaat komt yn in lyts fine pitch ball grid array (FGBA) pakket mei 484 pins, en leveret hege pin-count ferbining foar in ferskaat oan tapassingen.
Stjoer Inquiry
produkt Omskriuwing